© 2016 admin

Idealne lody gałkowe

Kochamy lato. Wysokie temperatury, które doprowadzają nas do czerwoności, a także przyjemnie schładzanie się w letnim oceanie w Chorwacji. Do tego wszystkiego idealnie nadaje się zimne piwo, które popijamy na urlopie. Dodatkowo, najlepszym pomysłem będzie pójście na lody, gdzie miła Pani sprzeda nam te w ulubionych smakach, a tych nie brakuje!
Dobre lodziarnie mają jedną, wspólną cechę, która je wyróżnia. Jest to bogaty smak lodów i idealna porcja gałek. Smaki lodów powinny być zróżnicowane, ale tak, aby można było w czym wybierać i zachęcić klientów. Dobrym wyborem są smaki owocowe – te lubi prawie każdy i najchętniej je kupujemy w porze letniej. Niektórzy jednak, wolą nutę czekolady w swoim lodzie, dlatego warto przygotować ofertę lodów na bazie śmietany – są to lody: straciatella, delicje, oreo i wiele innych, które z pewnością każdy fan lodów będzie znał. Nie mniej ważne, jeśli nie najważniejsze jest sposób w jaki podajemy lody. Coraz częściej przekonujemy się do kubeczków jednorazowych na wynos. Najczęściej posługujemy się gałkownicą do lodów, która wyznacza jedną porcję. Wszystko się wtedy komponuje w dobrą całość. Nie najgorszym wyborem będzie również szpatułka, która pozwoli odmierzyć lody w inny sposób.
Ważną rzeczą są również dodatki – o tym wie każdy. Od czasu do czasu, każdy z nas uwielbia zjeść porządny, duży i smaczny deser lodowy. Ten powinien wyróżniać się dużą ilością dodatków, w zależności od fantazji lodziarni. Najczęściej spotykamy lody w towarzystwie owoców i czekoladowych, a także kolorowych posypek. Dodatkowo uświetni cały deser polewa, w podstawowych smakach. Często również spotykamy w dodatkach kawałki naszych ulubionych ciastek lub batonów. Lubimy to co kaloryczne, jeśli mamy ochotę na taki deser, więc nie oszczędzamy na ilości dodatków, przez co lodziarnia zarabia dużo z tego typu klientów.
Ważne jest, aby lody miały głęboki smak. To sprawi, że klient, który raz pozna ich wartość, z pewnością wróci i zakupi ponownie. Może nawet przyprowadzi ze sobą paczkę znajomych, którzy staną się nowymi klientami naszej placówki.